How Can We Help You?

Transvaro ürünleri ile ilgili en çok merak edilen soruları Sıkça Sorulan Sorular bölümünde cevaplandırdık. Size uygun cevap bulamazsanız, bizimle iletişime geçin, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.
+90 (212) 473 01 00 numaralı telefondan bize sorabilir veya info@transvaro.com adresinden mail yazabilirsiniz

The most frequently asked questions

Transvaro ürünlerini kimler satın alabilir?

Transvaro’nun üretimini gerçekleştirdiği kontrole tabi statüde bulunan malzemelerin satışı 2007/11994 Sayılı yönetmelik hükümlerine tabidir. Satış yapılabilmesi için, bazı aksesuarlar dışında tüm ürünlerimiz kontrole tabi ürünler olduğu için, izin alınması ve alıcı firmanın eğer kamu kuruluşu değilse MSB den alınmış Tesis Güvenlik Belgesine sahip olması gerekir.

Transvaro ürünleri nereden satın alınabilir?

Kontrole tabi statüde olmayan ürün ve aksesuarları İstanbul — Halkalı ve Ankara — Tandoğan’daki irtibat noktalarından teslim alabilirsiniz. Ancak öncesinde ihtiyaç duyduğunuz ürünün satış koşullarının ve stok durumunun mutlaka teyitleşilmiş olması gerekir.

Bununla birlikte mail-order yöntemi ile ürün siparişi verilebilir ve bu yöntemde ürünler alıcı adresine kargo ile gönderilmektedir. Bunun için İletişim formunda Sipariş konulu bir mesaj gönderebilirsiniz. Görevliler ayrıntılar için sizi arayacaktır.

İnternet üzerinden satış yapılıyor mu?

İnternet üzerinden ürünlerimizin satışının yapıldığı anlaşmalı olunan bir İnternet sitesi bulunmamaktadır.

Transvaro'da bana uygun iş olanakları var mı?

Transvaro, boşalan ve yeni oluşturulan pozisyonlar için insan kaynağı ihtiyaçlarını KARİYER.NET üzerinden temin etmektedir. Bu site üzerinden şirketler grubumuzdaki varsa açık pozisyonlar görülüp değerlendirilebilir veya insankaynaklari@transvaro.com e-posta adresine CV yollanabilir.

Transvaro'da staj yapabilir miyim?

Transvaro, birçok branşta Meslek Liseleri ve üstü okullarda okuyan öğrencilerin staj başvurularını belli kontenjan dahilinde kabul etmektedir. Kesin yanıt almak için web formunu kullanarak bize okulunuzu, branşınızı, staj yapmanız gereken zaman aralığını ve varsa staj yapmak istediğiniz alanları bildiriniz. Bu bilgiler ve kontenjan durumu göz önüne alınarak size cevap verilecektir.