Bu internet sitesi hizmetlerini okumadan ve kullanmadan önce lütfen aşağıdaki şart ve koşulları okuyunuz.

Transvaro İnternet Sitesi Hizmetlerini kullanarak aşağıda belirtilen şart ve koşulları bağlayıcı şekilde kabul etmiş sayılırsınız. Şart ve koşulları uygun bulmamanız durumunda bu hizmetleri kullanmayınız.

Bu hizmetin içeriğinin mülkiyeti Transvaro Elektron Aletleri San. Ve Tic. A.Ş. (bundan sonra Transvaro© olarak anılacaktır) aittir. Transvaro’nun İnternet Sitesi Hizmetleri’nin kopya hakkı 2019 Transvaro Elektron Aletleri San. Ve Tic. A.Ş.’de olup hakları tüm ülkelerde saklıdır.

Transvaro İnternet Sitesi Hizmetleri’nin bir parçası ya da tamamının Transvaro’nun yazılı izni olmaksızın, hangi şekil altında olursa olsun, reprodüksiyonü, kopyalanması, transferi, dağıtımı veya saklanması yasaktır. Ancak Transvaro, ünvanı ya da ticari kimliğine zarar gelmemesi ve sadece kişisel kullanımınız için olmak kaydı ile bu hizmetlerin içeriğinin bilgisayarınızda saklanması ya da kopyaların yazdırılmasını kabul etmektedir. Bu hizmette sunulan bilgiler Transvaro’nun yazılı izni olmaksızın değiştirilemez. Transvaro İnternet Sitesi Hizmetlerindeki kişisel dokümanlar, ilgili dokümanda belirtilen ek koşullara tabi olabilir. Transvaro’nun İnternet Sitesi Hizmetlerinde sunulan bilgiler “olduğu gibi” sunulmuştur. Kesinlik, güvenilebilirlik ya da hizmet içeriği konusunda, sözlü ya da uygulamada, hiçbir şekilde garanti verilemez. Transvaro, hizmeti ya da onu sunan sunucunun virüs ya da diğer zararlı komponentleri içermediği konusunda garanti vermez. Transvaro İnternet Sitesindeki linkler kullanılarak ulaşılan diğer sitelerle ilgili tüm sorumluluk söz konusu sitelere aittir. Daha fazla bilgi için ilgili sitelerin yasal uyarılar bölümünü incelenebilir.

“Transvaro” ticari markası ve Transvaro’nun diğer tüm ticari markaları (Transvaro’nun internet sayfalarında atıfta bulunulsun ya da bulunulmasın), Transvaro’nun tescilli ticari markalarıdır.

Transvaro hizmeti bazı teknik detay eksiklikleri ya da tipografi hataları içerebilir. Burada verilen tüm bilgilerde Transvaro tarafından değişiklik ya da ekleme yapılabilir. Transvaro istediği an hizmette değişiklik yapma ya da ulaşıma kapatma hakkını saklı tutar.

Transvaro İnternet Sitesine veya Transvaro İnternet Sitesindeki bağlantılar kullanılarak diğer sitelere girilmesi ile oluşabilecek doğrudan, tesadüfen, sonucunda, dolaylı, ikinci derecede, özel veya cezalandırıcı hasar, zarar veya kar kaybı tiptekiler dahil, ancak bunlarla limitli olmaksızın, hasarlar konusunda ya da, bu hizmete ulaşamama, bilgilerin kullanılamaması ya da performans eksikliği, hata, atlama, kesme, bozukluk, işlem ya da aktarımın gecikmesi, bilgisayar virüsü ya da hat veya sistem çökmesi konularında, Transvaro veya temsilcileri bilgi sahibi de olsa, sorumluluk taşımaz,

Transvaro İnternet sitesi üzerinden gönderilen bilgiler amacı dışında kullanılmaz, başka kişi ve kuruluşlarla paylaşılmaz ve kamuya açık ortamlarda yayınlanmaz.

Transvaro’nun İnternet sayfalarındaki tüm aktiviteler kayıt altına alınmaktadır. Ancak hassas kişisel kullanıcı verileri (kredi kartı bilgileri, adres, doğum tarihi vb.) talep edilmemektedir. Talep edilmediği halde bu bilgilerin girilmesinden doğabilecek tüm risklerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.

TRANSVARO Elektron Aletleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.